Güncel

AK Parti’den kadın muhtarlara ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmitli kadın muhtarları ziyaret etti

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve ekibi sahada çalışmalarına mola vermeden devam ediyor. Her mahallede ev ev düzenledikleri ziyaretlerle vatandaşlardan ayrılmayan yazıcı kurum ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Yazıcı ve yönetimi son olarak, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü kapsamında kadın muhtarları ziyaret etti. Başkan Yazıcı programlar kapsamında, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Sevgi Koyun, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Fatma Keskin, Şirintepe Muhtarı Nilgün Düzen, Topçular Muhtarı Nazhanım Yazar ve Akarca Mahalle Muhtarı Müyesser Yılmaz’ın konuğu oldu.

Başkan Yazıcı, “Yerel yönetimlerin bir parçası olan muhtarlıklarımız bizler için kıymetli. Bu kıymetli olan birimlerde kadınlarımızı görmek bizler için onur verici. Yerel yönetimlerde kadın sayısının artmasını istiyoruz. Bunun içinde hep birlikte çalışmalıyız. Bunu sadece milletvekili, meclis üyesi ya da başkan olarak değil, her alanda yapmamız gerekiyor” ifadelerine yer verdi. Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı’nın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek kadın dayanışmasının önemli olduğunu vurguladı.

AK Parti’den kadın muhtarlara ziyaret

AK Parti’den kadın muhtarlara ziyaret

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu