Siyaset

AKP’li vekiller Körfez’deydi

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, Körfez’i turladı

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman ve Veysel Tipioğlu Körfezdeydi. Vekiller, Belediye Başkanı Şener Söğüt ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Körfez’i cadde cadde dolaşarak vatandaşları dinledi.

AK Partili vekiller, teşkilatlar ile birlikte Kocaeli genelindeki saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Milletvekilleri, Körfez İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında ilçe teşkilatları ile birlikte Körfez’in dört bir yanına dağıldı, vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlere Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve AK Parti Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okudan da katıldı.

AKP'li vekiller Körfez'deydi

YAMAN VE SÖĞÜT YUKARI HEREKE’DEYDİ
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ile birlikte Yukarı Hereke bölgesindeydi. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yaman ve Söğüt, herkesle tek tek selamlaştı. Söğüt ve Yaman, mahallenin her noktasını karış karış gezerek, çeşitli incelemelerde de bulundular.

AKP'li vekiller Körfez'deydi

KATIRCIOĞLU KÖYLERDEYDİ
AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu,  İlçe Kadın Kolları ile birlikte Köylerdeydi. Katırcıoğlu’na Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün eşi Hatice Söğüt, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Demir ve kadın kolları yönetimi eşlik etti.

HÜLAGÜ ve TİPİOĞLU’ DA KÖRFEZ’İ KARIŞ KARIŞ GEZDİ
Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sarıgül ve gençlik kolları yönetimiyle birlikte ilçedeki kurumları ziyaret ederken,  Veysel Tipioğlu ile birlikte İlçe Başkanı Nurettin Okudan ise Alihocalar Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldiler. 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu