Siyaset

“Altılı ganyan tutmaz”

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Aras altılı ganyanın tutmayacağını söyledi

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanlığı bu ayki il divan toplantısını Derince Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Aras divan toplantısında yaptığı konuşmada hem iktidara hem de muhalefete yüklendi. 6’lı masa için 6’lı ganyan benzetmesi yapan Aras, “Millet bu altılı ganyana itibar etmez. Bu defa işini şansa bırakmaz. Millet bu defa Fatih Erbakan’ı işbaşına getirecek” dedi.

“KASA BAŞINDAKİLERLE, MASA BAŞINDAKİLERDEN BU MİLLETE HAYIR GELMEZ”

Aras konuşması esnasında Dr. Fatih Erbakan’ın sözlerini hatırlatarak, “Kasa başındakilerden de, masa başındakilerden de bu millete fayda gelmez” diye konuştu Aras konuşmasında ülkenin 50 yıllık siyasi hayatından örnekler verdikten sonra, “Artık tünelin sonu göründü, gitme sırası Erdoğan’a geldi” dedi.

“Altılı ganyan tutmaz”

KOCAELİ TEŞKİLATLARI YENİ ÜYE KAYIT REKORU KIRDI”

Aras konuşmasında Kocaeli teşkilatının en fazla üye kaydeden teşkilatlar arasına girdiğini söyledi. Bu nedenle genel başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından Kocaeli teşkilatlarına plaket verildiğini belirten Aras, bu ödülde katkısı olan teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Aras kendisi en fazla üye kaydeden Çayırova, Körfez, Kartepe ilçe teşkilatları ile il kadın kollarına ödül verdi.  İl başkanı Mehmet Aras toplantı sonrasında il gençlik kolları tarafından yapılan basın açıklamasına katıldı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu