Güncel

An Psikoloji Danışmanlık Merkezi açıldı

An Psikoloji Danışmanlık Merkezi Kandıra'da hizmete girdi

Uzman Klinik Psikolog Buse Karakoyun’un sahibi olduğu An Psikoloji Danışmanlık Merkezi’nin açılış törenine ilçe protokolü, dost ve akrabaları büyük ilgi gösterdi. Kandıra’da ilk olma özelliği taşıyan psikolojik danışma merkezinin sahibi Buse Karakoyun ve annesi Çiğdem Olgun misafirleriyle yakından ilgilendi ve teşekkür etti. Konuklar kokteyl sonrası yeni iş merkezinin hayırlı olmasını temenni ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

An Psikoloji Danışmanlık Merkezi açıldı

YOĞUN KATILIM

Açılış kurdelesi Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Kandıra Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Akalın, Kandıra İlçe Emniyet Müdürü Halil Oğlakkaya, Kandıra İlçe Jandarma Komutanı Selçuk Öztürk,  Kandıra Sağlık İlçe Müdürü Damla Tosun, AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez’in katılımıyla kesildi. Demokrat Parti İlçe Başkanı Olcay Çelik, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Murat Küçüktecer, Milli Eğitim İlçe Müdürü Mustafa Kızmaz, Halk Eğitim İlçe Müdürü Ayhan Kazancı, ADD Kandıra Şubesi Başkanı Zeliha Yalçıntuğ, CHP Belediye Meclis Üyesi Mustafa Türk, AK Parti İlçe eski Başkanı Muhsin Tekol açılışta hazır bulundu.

An Psikoloji Danışmanlık Merkezi açıldı

AİLESİ YALNIZ BIRAKMADI

Görkemli ve coşkulu geçen açılış töreninde Psikolog Buse Karakoyun’u ailesi ve sevenleri yalnız bırakmadı. Annesi Çiğdem Olgun, teyzeleri Özge Demircan, Şebnem Bağcı, XS Pilates Studio’nun sahibi Özlem Olgun, Zeynep Fil, anneannesi Aytekin Olgun, yeğeni Derin Demircan, Betül Fil, Nisanur Fil, Gülay Yaşar ve Aydın Fil açılışa katıldı.

An Psikoloji Danışmanlık Merkezi açıldı

ANNE VE KIZIN BÜYÜK MUTLULUĞU

Psikolog Buse Karakoyun, “Son yıllarda dünya genelinde insanlar psikolojik ve sosyolojik olarak sıkıntılı süreçlerden geçti. Artık bu süreçte insanlar fizyolojik hastalıkları gibi aynı şekilde psikolojik sorunlarını da rahatça anlatmaya ve danışmaya başladılarKandıra’da An Psikoloji Danışmanlık Merkezi açıldı. Kandıra’da hizmet verecek olan An Psikoloji Danışmanlık Merkezi yapılan  açılış töreniyle hizmete başladı.

An Psikoloji Danışmanlık Merkezi açıldı

KANDIRA’DA İLK

Uzman Klinik Psikolog Buse Karakoyun’un sahibi olduğu An Psikoloji Danışmanlık Merkezi’nin açılış törenine ilçe protokolü, dost ve akrabaları büyük ilgi gösterdi. Kandıra’da ilk olma özelliği taşıyan psikolojik danışma merkezinin sahibi Buse Karakoyun ve annesi Çiğdem Olgun misafirleriyle yakından ilgilendi ve teşekkür ettiler. Konuklar kokteyl ikramından memnun kalırken, yeni iş merkezinin hayırlı olmasını temenni ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

YOĞUN KATILIM

Açılış kurdelesi Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Kandıra Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Akalın, Kandıra İlçe Emniyet Müdürü Halil Oğlakkaya, Kandıra İlçe Jandarma Komutanı Selçuk Öztürk,  Kandıra Sağlık İlçe Müdürü Damla Tosun, AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez’in  katılımıyla kesildi. Daha sonra davetliler yeni merkezin hizmetin ofisini ziyaret etti. Demokrat Parti İlçe Başkanı Olcay Çelik, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Murat Küçüktecer, Milli Eğitim İlçe Müdürü Mustafa Kızmaz, Halk Eğitim İlçe Müdürü Ayhan Kazancı, ADD Kandıra Şubesi Başkanı Zeliha Yalçıntuğ, CHP Belediye Meclis Üyesi Mustafa Türk, AK  Parti eski ilçe başkanı Muhsin Tekol açılışta hazır bulundu.

AİLESİ YALNIZ BIRAKMADI

Görkemli ve coşkulu geçen açılış töreninde  Psikolog Buse Karakoyun’un ailesi ve sevenleri yalnız bırakmadı. Annesi Çiğdem Olgun teyzeleri Özge Demircan, Şebnem Bağcı, XS Pilates Studio’nun sahibi Özlem Olgun, Zeynep Fil, anneannesi Aytekin Olgun,  yeğeni Derin Demircan, Betül Fil, Nisanur Fil, Gülay Yaşar ve Aydın Fil açılışa katıldı.

ANNE VE KIZIN BÜYÜK MUTLULUĞU

Psikolog Buse Karakoyun “Son yıllarda dünya genelinde insanlar psikolojik ve sosyolojik olarak sıkıntılı süreçlerden geçti. Artık bu süreçte insanlar fizyolojik hastalıkları gibi aynı şekilde psikolojik sorunlarını da rahatça anlatmaya ve danışmaya başladılar. İnsanlar psikolojik hastalıklarını anlatarak normalleştirmeye başladı. Kandıra halkının ne yazık ki bu şekilde danışabilecekleri yer hiç yoktu. Ben de bir ilk olsun istedim. Her şey normalleşmeye başlarken bir yardıma erişebilmek daha kolay olsun istedim” dedi. Buse Karakoyun’un büyük destekçisi ve aynı zamanda kendisi de bir sağlık çalışanı olan annesi Çiğdem Olgun, “Kandıra’da bir ilk olacağı için ve aynı zamanda sağlık alanında benden sonra kızımın da ilçemize vereceği hizmetten dolayı çok onurlu ve gururluyum. Öncelikle kendisine sonra da Kandıra’mıza hayırlı olsun diyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu