Eğitim

Andız, öğrencilere başarılar diledi

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Andız, “Huzur dolu yarınların garantisi kendine güvenen nesil yetiştirmekten geçer“ dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ve ’İlköğretim Haftası’ nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Andız, kendine güvenen, geleceğine umutla bakan ve yüksek bilgi donanımına sahip bir nesil yetiştirmek, ülkemizin ve kentimizin huzur dolu yarınlarının en büyük garantisidir,  yeni eğitim öğretim yılı için geleceğimizin teminatı olan tüm öğrencilere başarı dileğinde bulundu.

“ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ YOLDA VE ONUN REHBERLİĞİNDE”

Atatürk´ün yolunda, bilimin ışığında yeni nesiller yetiştirmek hepimizin ortak sorumluluğu ve tarihimizekarşı olan görevimizdir diyen Andız, “Türkiye Cumhuriyeti´nin ilelebet yaşaması bilimle, felsefeyle, edebiyat ve sanatla yetiştireceğimiz kuşaklara bağlıdır. Çocuklarımızın dünyadaki bilimsel gelişmelere katkı sunması, yeni keşifler yapması yine onları nasıl yetiştireceğimize bağlıdır. Bu çerçevede Atatürk´ün gösterdiği yolda ve onun rehberliğinde yürümeye, üretmeye ve çocuklarımız için daha fazla imkân sağlamaya kararlıyız” ifadelerini kullandı.

ANNE BABALARI KUTLADI, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Andız, “Çocuklarının eğitimi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, çağın gereksinimlerine uygun eğitim almaları için çaba gösteren tüm anne ve babaları kutluyorum. Çocuklarımızla birlikte geleceği de emanet ettiğimiz emekçi öğretmenlerimize ve geleceğimiz olan gençlerimize 2018-2019 eğitim- öğretim yılında başarılar diliyorum “ dedi.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu