Yaşam

AŞKIN EN GÜZEL HALİ SAPANCA’DA    

Yılın en romantik günü olan 14 Şubat’ta NG Sapanca unutulmaz anıları ölümsüzleştirmek isteyen çiftlerin vazgeçilmez durağı olacak

Altay’ın sahne alacağı NG Sapanca, çiftlere romantik ve eğlenceli bir Sevgililer Günü paketi sunuyor. Aşkın en saf ve en duru halini doğada yaşamak isteyen çiftler, NG Sapanca’nın 14 Şubat için hazırladığı Sevgililer Günü paketiyle ayrıcalıklı tatili deneyimliyor. Köpüklü şarap ve çikolata ikramıyla başlayan gün, NG Sapanca bünyesinde yer alan Aliva Spa’daki Bali masajı veya kese köpük ile devam ediyor. 14 Şubat akşamı ise dileyen çiftlerin açık büfeyle lezzet şöleni yaşadığı dileyen çiftlerin ise gala yemeğiyle birlikte Altay’ın unutulmaz konseri ile eğlendiği bir hatıraya dönüşüyor.

NG Sapanca’da 14 – 16 Şubat tarihlerinde konaklamak isteyen çiftler, otelin sunduğu “Sevgililer Günü Paketi” ile aşk dolu anlara imza atıyor. 2 gecelik konaklama paketi hazırlayan NG Sapanca’yı tercih eden çiftler, Altay konseri, Bali masajı veya kese köpük ve gala yemeğiyle hem eğlenceye doyup huzur bulacaklar hem de aşklarını tazeleme fırsatı yakalayacak.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı