Güncel

ASRİAD Sakarya toplantıları devam ediyor

ASRİAD Sakarya; Konya ve Bolu Şubesi'nden sonra Bursa Şubesi'yle de “Ticarete dokunan sivil toplum anlayışı” konseptinde, şubeler arası iş geliştirme toplantısı gerçekleştirdi

Başarılı çalışmalara imza atan ASRİAD Sakarya, Bursa Şubesinin ev sahipliği yaptığı “ticarete dokunan sivil toplum anlayışı” ile şubeler arası iş geliştirme toplantısına katılım sağladı. Konya ve Bolu Şubesinden sonra Bursa Şubesiyle düzenlenen toplantıya; ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ile birlikte yönetim kurulu yoğun katılım gerçekleştirirken; ASRİAD Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun ve yönetim kurulunun da hazır bulunduğu oldukça yoğun katılımlı bir toplantı gerçekleşti.

ASRİAD Sakarya toplantıları devam ediyor

Bursa’da gerçekleşen programda; sohbet ortamında yapılan kahvaltının ardından toplantıya geçildi. Gündem maddesi “şubeler arası iş geliştirme toplantısı” olan programın açılış konuşmasını ASRİAD Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun yaptı. Katılımcılara tek tek teşekkürlerini ileten Başkan Karakoyun, sözü ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal’a verdi.

ASRİAD Sakarya toplantıları devam ediyor

 

ASRİAD Bursa’nın misafirperverliğinden çok memnun kaldığını dile getiren Başkan Ulusal; insana dokunan sivil toplum ve ticarete dokunan sivil toplum anlayışıyla, ASRİAD Sakarya Şubesinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Ulusal’ın konuşmalarının ardından, katılım sağlayan her firmanın adına bir kişi firma tanıtımını yaptı. Firma talepleri doğrultusunda sektörel ve ilgili kişilerce ikili görüşmeler gerçekleştirildi.

ASRİAD Sakarya toplantıları devam ediyor

Toplantının ardından açıklama yapan ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, “ASRİAD Bursa Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilmiş olan toplantımız için, Bursa Şube Başkanı sn. Mehmet Karakoyun başta olmak üzere yönetim kuruluna ve Bursa Genç ASRİAD’a nazik misafirperverliklerinden dolayı şahsım ve ASRİAD Sakarya camiası adına teşekkür ediyorum. Türkiye Yüzyılının inşasında ASRİAD iş geliştirme toplantılarımızı önemsiyor, ülkemize katma değer üretmek için tüm imkanlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu