Sanat

Ateş, performansıyla büyüledi

Kuklacı, yazar Metin Ateş “İzmit Buluşmaları”na damga vurdu

Dumert Medya sahibi Duygu Mert’in bu yıl 4’ncüsünü gerçekleştirdiği ve Kocaeli’de marka olan “İzmit Buluşmaları”  adlı gecede Metin Ateş, izleyenleri kendine hayran bıraktırdı

Lastik – İş sosyal tesislerinde yemekli gerçekleşen gece bu yıl eski Ramazanları canlandırmak üzere Ramazan eğlenceleri formatında yapıldı. Dünyaca Ünlü Sihirbaz Sabu , Işıklı Lazer gösterileri ile tanınan sanatçı Mehmet Çokdemir ve büyük usta sanatçı ve kantocu Nurhan Damcıoğlu ile aynı sahneyi paylaşan büyük usta Metin Ateş, ünlülerin benzerlerinden oluşan kuklalar ile müzikal gösterisini sergiledikten sonra kısa bir Stand-Up ve Nurhan Damcıoğlu ile yaptığı düet ile beraber şarkının ve sahnenin kapanışını yaparak bütün geceye adeta damgasını vurdu.

Metin Ateş, “50. sanat yılımı kutladığım bu senede bundan daha güzel bir hediye olamazdı diye düşünüyorum. Öncelikle Duygu Mert hanımefendiye ve organizasyonda görev alan kendi asistanlarım Vural Ege ve Mustafa Göksel’ e teşekkür ediyorum. Böyle bir gecede beni davet ederek şahsıma verdikleri madalya ile beni onurlandırdığı içinde Ayrıca Duygu hanıma şükranlarımı sunuyorum.

Ateş, performansıyla büyüledi

Ben gecede performansım ile davetlileri güzelce eğlendirmek ve Kocaeli’ye marka bir miras bırakılmasına destek olmanın yanında spastik engelliler yararına yapılan böyle bir sosyal sorumluluk gecesinde yardıma muhtaç insanlara el uzatılması hususunda bir nebze olsun katkım olduysa ne mutlu. Sanatımı ve gösterilerimi bugünün küçükleri, yarının büyükleri çocuklarımız ve sevgili gençlerimizin topluma yararlı birer birey olarak yetişmeleri ve milletimin muhasır medeniyetler seviyesine gelmesi hedefi doğrultusunda ömrüm yettiğince devam ettireceğim. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Sağ olun,  var olun, emeği geçen herkese en derin şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ateş, performansıyla büyüledi

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen görünen karakerleri girin. *Captcha loading...

Başa dön tuşu
Kapalı