Yaşam

Ayşenur’a mükemmel kına gecesi

Başkan Alemdar’ın kızı Ayşenur evleniyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın kızı Ayşenur Alemdar; Sakarya Üniversitesi’nde tanıştığı Şahin Mammadov ile hayatını birleştiriyor. Ayşenur Alemdar; düğün öncesi kına gecesini ise Ruh-u Revan Düğün Salonu’nda kadınlar arasında gerçekleştirdi. Önceki akşamki kına gecesine katılan AK Parti’nin tek kadın Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek; Ayşenur Alemdar’ın mutluluğuna ortak oldu.

Ayşenur’a mükemmel kına gecesi

Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nin başarılı Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve eşi Ayten Alemdar çiftinin güzeller güzeli kızı Ayşenur Alemdar; Mehman & İrade Mammadov çiftinin Sakarya Üniversitesi’nde okuyan yakışıklı oğlu Şahin Mammadov ile 26 Ağustos 2022 Cuma akşamı Reisoğlu Restoran’da gerçekleşecek olan nikah ve düğün töreniyle hayatlarını birleştirecek.

Ayşenur’a mükemmel kına gecesi

Düğün öncesi Serdivan İlçesi’nde bulunan Ruh-u Revan Düğün Salonu’nda kadınlar arasında kına gecesi düzenleyen Başkan Yusuf Alemdar’ın biricik kızı Ayşenur Alemdar; burada annesi Ayten Alemdar ile birlikte başta AK Parti’nin Sakaryalı tek kadın Milletvekili, TBBM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek olmak üzere tüm misafirlerle ufak bir eğlence düzenledi.

Ayşenur’a mükemmel kına gecesi

Salon dışında ise, kınaya eş ve kızları ile gelen misafirleri kusursuz bir şekilde ağırlayan baba Yusuf Alemdar; misafirperverlik örneği gösterdi. Buraya ise; Sapanca Belediyesi eski Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı ve SUBÜ Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetim Üyesi Prof. Dr. Aydın Yılmazer; Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Volkan Atabek, partililer ve yakın dost ve akrabaları katıldı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu