Siyaset

Bafralıoğlu Erenlerlilerin gönlünü kazanıyor

AK Parti’de adaylık sürecinin sonlanmasıyla beraber aday adayları son ziyaretlerini gerçekleştirmeye başladı

Son olarak bir dizi ziyarette bulunan AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Semiha Bafralıoğlu, halkın gönlünü kazandı. Erenler Belediye başkan aday adaylığına başvuran Semiha Bafralıoğlu, Erenlerli halkın gönlünü fethetmek için ziyaretlerde bulundu. AK Parti Erenler kurucu başkanlarından olan Bafralıoğlu, ziyaretlerine ilçe milli eğitim müdürü Ayhan Ersoy ile başladı. Ardından ilçe sağlık müdürü Dr. Mümtaz Seyda’yı ziyaret eden aday adayı, her iki müdüre de yaptığı seçim çalışmalarından ve gelecekteki hedeflerinden bahsetti.

Bafralıoğlu Erenlerlilerin gönlünü kazanıyor

Esnafın sorunlarını dinledi

Sakarya’nın AK Parti’den tek kadın aday adayı olan Semiha Bafralıoğlu, ziyaretlerine ilçenin esnaflarıyla devam etti. Eczacıdan terziye birçok alanda ticaret yapan esnafı gezerek esnafın sorunlarını dinledi. Erenlerlilerin yerel yönetimden beklentilerini öğrendi.

Bafralıoğlu Erenlerlilerin gönlünü kazanıyor

“Halkımızdan çok güzel dönüşler aldık”

Erenler esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Bafralıoğlu, anlattığı projeleriyle halktan oldukça beğeni topladı. Yaptığı ziyaretlerin ardından açıklama yapan aday adayı; “halkın sesini dinledik, derdine ortak olduk. Çok şükür halkımızdan çok güzel dönüşler aldık. Bu beni çok sevindirdi. Kısa bir süre içinde temayülde adaylarımız netleşecek. Parti yönetimimiz uygun görüp beni aday gösterirse 92 bin nüfuslu Erenler’de gezilmedik sokak bırakmayacağım” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu