Güncel

Başkan Ayaz, KOGACE’de

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’u ziyaret etti

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’nde gerçekleştirilen ziyarette, İlçe Başkan Yardımcıları ve yöneticileri de hazır bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretle ilgili konuşan Başkan Ayaz, basın emekçilerinin, kamuoyunun haber alma hakkını yerine getirmek için büyük çaba sarf ettiklerini ifade ederek, görevini özveriyle yerine getiren basın mensuplarının basın bayramını kutladı.

“EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Ayaz, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum. Basın emekçisi kardeşlerimize, yaz, kış demeden, bütün zorluklara rağmen, kamuoyunu bilgilendirme noktasında verdikleri emekler için teşekkür ediyoruz. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi de basındır. Bu anlamda çok güzel hizmetler veriyorlar. Bizler de her zaman olduğu gibi destek vermeye hazırız.

Başkan Ayaz, KOGACE’de

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol da Başkan Ayaz ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu