Güncel

Başkan Ellibeş Engelsiz Yaşam Merkezi’nde

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve engelliler yine örnek bir ev sahipliği gösterdi. İlk olarak Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile ilgili bir video gösterildi. Videoda Gölcüklü engellilerin, Başkan Ellibeş’in onların hayatını kolaylaştıran hizmetler yaptığından dolayı teşekkürleri yer aldı. Emgelliler, Engelsiz Yaşam Merkezi projesini hayata geçiren ve engellilerin sokağa ve sosyal hayata katılmasını sağlayan Başkan Ellibeş’e şükranlarını iletti.

Başkan Ellibeş Engelsiz Yaşam Merkezi’nde

Başkan Ellibeş bu videolardan dolayı çok duygulanırken, Hasan Bat ve engellilere teşekkürlerini sunarak, “Sizler iyi ki varsınız. Beni çok mutlu ettiniz. Teşekkürlerimi sunuyorum. Biz kentin her kesimine hizmet üretmek için 15 yıl boyunca çalıştık. Bu yıllar içerisinde şimdi görüyorum ki hizmete soktuğumuz en anlamlı proje engelsiz yaşam merkezi olmuş. Hasan Başkan ve sizlerde burayı çok güzel şekilde kullandınız. Bundan sonra aynı şekilde hizmetlerinize devam edeceksiniz. Başarılarınız devam etsin” dedi.

Başkan Ellibeş Engelsiz Yaşam Merkezi’nde

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu