Yaşam

Başkan Hürriyet’ten davet var

Hürriyet, "Tüm İzmitlileri dayanışma gecemize bekliyoruz" dedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ünlü sanatçı Hüsnü Şenlendirici’nin sahne alacağı, deprem felaketinden etkilenen afetzede vatandaşlar için düzenlenecek olan ’Sizi En İyi Biz Anlarız Dayanışma Ezgileri’ adlı dayanışma gecesine tüm İzmitlileri davet etti.
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Deprem felaketinden etkilenen yurttaşlarımıza daha fazla yardım edebilmek için bir dayanışma gecesi düzenliyoruz. ’Sizi En İyi Biz Anlarız Dayanışma Ezgileri’ adını verdiğimiz ve İzmit Belediyesi Kent Orkestrası ile konuk sanatçımız Hüsnü Şenlendirici’nin sahne alacağı, sanatın birleştirici gücüyle deprem felaketinin yaralarını sarmak üzere 4 Nisan Salı akşamı iftardan sonra saat 20.30’da Kocaeli Kongre Merkezi’nde tüm yurttaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu dayanışma gecesinde bizlerle birlikte olmak isterseniz nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için sosyal medya hesaplarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca biletler için https://sizieniyibizanlariz.izmit.bel.tr adresine girerek bilet temini sağlayabilirsiniz. Tüm İzmitlileri bu dayanışmaya bekliyoruz” dedi.
ŞARTSIZ BAĞIŞ SONRASI BİLET ALINACAK 
İzmit Belediyesi’nin şartsız bağış hesabına vatandaşlar diledikleri miktarda bağış yapabilecek. Bağış sonrası ise bilet almak için https://sizieniyibizanlariz.izmit.bel.tr/ adresine girerek koltuk seçimi yapabilirler.
İZMİT BELEDİYESİNE AİT ŞARTSIZ BAĞIŞ HESABI:
VAKIF BANK DERİNCE KOCAELİ ŞUBESİ
İBAN : TR38 0001 5001 5800 7265 0858 58

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu