Spor

Başkandan 10 bisiklet

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Gençlik Merkezi spor kulübünde bisiklet eğitiminde kullanılmak üzere 10 adet bisiklet hediye etti

Yapılan törene Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu, Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan ile öğrenciler katıldı.

Bisikletleri teslim töreni öncesi bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gençlik Merkezimiz, spor kulübünde gençlerimizin eğitimden kullanılmak bizlerden 10 adet bisiklet talepleri oldu. Bizler de bu talebi yerine getirerek geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitiminde büyük pay sahibi olan Gençlik Merkezi’mize bu bisikletleri hediye ettik. Bizim gençlerimizden beklentilerimiz çok yüksek. Geleceğimizi gençlerimize emanet edeceğiz. O yüzden eğitimli, donanımlı, milli ve manevi değerleriyle bütünleşmiş birer birey olmanız en büyük isteğimiz. Gençlik Merkezimize üye gençlerin, sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra spor yapmalarını ve sağlıklı yaşam konusunda da bilinçli bireyler olarak yetişmelerine imkan sunmak istiyoruz. Gençlik Merkezimize teslim edilen bisikletler de bu amaca hizmet edecek. Bisikletleri kazasız, belasız güle güle kullanın” dedi.

Başkandan 10 bisiklet

Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu ise, “Gölcük Gençlik Merkezi’mizde lider öğretmenlerimiz ve gönüllü lider eğitmenlerimiz ile birlikte sağlıklı yaşam ve spor kulübümüz ile faaliyetlerde bulunuyoruz. Bunlardan bütün gençlerimiz ücretsiz yararlanmaktadır. Trafikte bisiklet eğitimi için, parkurda eğitimlerimiz gençlik merkezimizde yapılacaktır. Ayrıca hafta sonları yakın köylere eğitmen eşliğinde “Sağlık için Pedal Çevir” sloganı ile köydeki gençlerimize ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sebeple bisiklet ihtiyacı için Gölcük Belediye Başkanlığından bir isteğimiz oldu. Sağ olsun Belediye Başkanımız bu isteğimizi karşılıksız bırakmadı. Desteklerinden dolayı Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Başkandan 10 bisiklet

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu