Siyaset

Bayrak’tan Ankara’da bürokrasi ziyareti

AK Parti’den Arifiye Belediyesi için aday adaylığı başvurusunda bulunan Behlül Bayrak, Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu

AK Parti Arifiye Belediye Başkan aday adayı ve aynı zamanda AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) yönetim kurulu üyesi, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkan vekili olan Bayrak; adaylık için kollarını sıvadı. Siyasi önderlerini ziyaret kapsamında partisinin Ankara’daki Genel Merkezi’ne ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) giden Bayrak; 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekillerinden; TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek; TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar; TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Ali İnci; TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık; TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Murat Kaya’yı ve Seçim işlerinden sorumlu AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u makamında ziyaret etti.

Bayrak’tan Ankara’da bürokrasi ziyareti

“Daha iyisi nasıl olur düşüncesiyle hep ileri adım atacağız”

Önümüzdeki 31 Mart 2024 yerel seçimleriyle ilgili plan ve projelerini anlatan aday adayı Bayrak, partisinin milletvekilleriyle karşılıklı istişarede bulundu. Ziyaretlerin ardından Bayrak; her bir bürokrat ile hatıra fotoğrafı çekerken, çok verimli bir program olduğunu ifade etti. “Arifiye’ye daha verimli bir hizmet sunabilmek için siyasi önderlerimizi ziyarette bulunduk ve fikir alışverişi yaptık. Hepsi sağ olsunlar çok güzel karşıladılar, çok verimli bir ziyaret oldu. Arifiye’miz için biz hazırız ve her zaman daha iyisi nasıl olur düşüncesiyle ileri adım atarak ilerleyeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulunan Bayrak, ziyaretlerin devamının geleceğini belirtti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu