Güncel

Belgeler başkandan

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde yılın personeli seçilenler, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından başarı belgesiyle ödüllendirildi 

Zabıtanın çeşitli birimlerinde görevli personelin oylarıyla belirlenerek yılın personeli seçilen Tanju Tığ, Ergün Kalkan, Salih Ataş, Yunus Acar, Cumhur Gök ve Turgay Kara’ya belgelerini vererek tebrik eden Başkan Doğan, “Zabıta belediye başkanının aynasıdır. Kılık kıyafetiyle, sözüyle, duruşuyla, bazen kararlılık, bazen nezaketiyle belediyenin her şeyidir. Kolay bir görev yapmıyorsunuz. Bu görev sırasında çeşitli zorluklar da vardır. Her işi layıkıyla yapmaya kalktığınızda mutlaka o işin zorlukları olacaktır. Belediyemiz adına, şahsım adına yaptığınız görevden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra da başarılı çalışmalarınızı arttırarak sürdüreceğinize inanıyorum” dedi.

Belgeler başkandan

Doğan, “Başarının sınırı yoktur. Sizler de başarılı görünüyorsunuz. Yapılan araştırmalarda ödüle layık görüldünüz. Daha iyi nasıl yapabiliriz bunu düşüneceğiz. Bu dinamik dünyada sürekli gelişme oluyor. Bizler de hizmetlerimizi, görevlerimizi genişleteceğiz. Yerinde sayan geri kalır. Toplum, şehir hızla ilerliyor. İzmit Türkiye’nin en dinamik şehri. Bizler bu gelişme ve ilerlemeye ayak uyduracağız ve kendimizi de geliştireceğiz. Doğrunun adaletin her zaman peşinde olacağız” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu