Siyaset

Bir imza da sizden

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, m başta İzmit ilçe olmak üzere 12 ilçede Genel Başkan Doğu Perinçek için yurt genelinde açılan imza kampanyasına katılıyor

Ufuk BAGAN- Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken Vatan Partisi’nin yurt genelinde başlattığı imza kampanyasına Kocaeli örgütleri de 12 ilçede stant açtı. İzmit Yahyakaptan Mahallesi Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu önünde 22 Mart günü açılan stant, 27 Mart günü saat 20.00’ye kadar açık kalacak.

Bir imza da sizden

Çalışmalar aralıksız sürüyor
Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, “Partimiz olarak İzmit, Derince, Başiskele ve Kartepe örgütleri buradayız. Diğer örgütlerimiz de kendi ilçelerinde çalışmalarını aralıksız sürüdürüyor” dedi.

Bir imza da sizden

“100 bin imzaya ulaşacağız”
Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan sözlerini şöyle sürdürdü: “Genel Başkanımız Sayın Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adayı olması için gereken 100 bin imza için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. 100 bin imzaya ulaşacağız”

Bir imza da sizden

“Vatanın bütünlüğü için çağırıyoruz”
İzmit Yahyakaptan Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu önünde açılan standa partililerin yanı sıra vatandaş da ilgi gösteriyor. Başkan Yalçın Arslan, “Tüm Kocaelilileri parti farkı gözetmeksizin; Vatan’ın bütünlüğü için desteğe çağırıyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu