Yaşam

Bir kez daha buluştular

İZ-SAN-DER Başkanı Yusuf Altınay, "Ben bu derneği basamak olarak kullanmayacağım. Derneğimiz siyasetin arka bahçesi olmayacak" dedi

Lerzan GÖREMEN- İzmit Sanat Okulu Mezunları (İZ-SAN-DER)’nın 21. Geleneksel Pilav Günü, İzmit Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleşti. Yusuf Altınay ve yönetiminin ev sahipliğini yaptığı pilav gününe Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan mezunlar ve öğrencilerin yanı sıra Okul Müdür Başyardımcısı Sinan Yazar, belediye eski  başkanı Hikmet Tuncay, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Dokuzlar, CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Erdem Arcan, İzmit Belediye Koordinatörü Eray Bodur, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı ve yönetimi, İZ-SAN-DER Geçmiş Dönem Başkanı Levent Bahadır katıldı

Bir kez daha buluştular

İZ-SAN-DER Başkanı Yusuf Altınay, 1985 elektrik mezunu olduğunu belirterek “Emekliyim, emlak danışmanlığı yapıyorum. 2 dönem derneğimizde yönetici olarak görev almanın onurunu yaşadım, şimdi başkan olarak karşınızdayım” dedi.
DERNEĞİMİZ ARKA BAHÇE OLMAYACAK
Hedeflerinin bir dernek lokali kazandırmak, internet sitesi kurmak, sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirmek olduğunu belirten Altınay, “Umarım bu üç yıllık süreç içerisinde tüm düşündüklerimizi gerçekleştirebiliriz. Ben bu derneği basamak olarak kullanmayacağım. Derneğimiz siyasetin arka bahçesi olmayacak. Bunun sözünü veriyorum” ifadelerini kullandı.

Bir kez daha buluştular

750 üyeden 126 tanesinin aktif üye olduğunu kaydeden Altınay, geçtiğimiz haftalarda taptıkları genel kurullarına 45 kişi geldiğini söyledi ve “Sizden isteğim derneğimize sahip çıkın. İZ-SAN-DER’in sakini değil sahibi olun. Bunun yolu da üye olmaktan geçiyor” dedi. Pilav gününde Fethi Çeçen harika bir konser verdi, ardından da pilavlar ve ikramlar dağıtıldı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu