Güncel

Biraraya geldiler

KOTO’nun yeni üyeleri, bilgilendirme toplantısında buluştu

Kocaeli Ticaret Odası, yeni üyelerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi. Üyelerin birbirini tanıması ve Oda’nın hizmetlerinden üst düzeyde faydalanması amacıyla düzenlenen toplantıda önemli bilgiler paylaşıldı.

Kocaeli Ticaret Odası, 16 bini aşkın üyesine hem iç hem de dış pazarda kılavuzluk yapmaya devam ederken, yeni üyelerine de pozitif ayrıcalıklar sunuyor. Bu kapsamda, yeni üyeleri için yeni bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen KOTO, üyelerin hem birbiri ile tanışmasını hem de Oda’nın hizmetlerinden üst düzeyde faydalanmasını sağlıyor.

Biraraya geldiler

TAVSİYELER, GÜNCEL VERİLER

İki oturumda düzenlenen toplantıların ilk bölümünde, yeni üyelere Oda’nın hizmet birimleri ile ilgili kapsamlı bilgiler aktarılıyor. İlgili servis müdürlerinin de katıldığı ilk oturumun akabinde, KOTO Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan’ın moderasyonunda ikinci oturuma geçiliyor. Yeni üyelerle, ticaretlerini geliştirecek öneri ve tavsiyelerini paylaşan Prof. Dr. Bayraktutan, güncel ekonomi verilerini de paylaşıyor. Toplantılar, katılımcılardan gelen soruların yanıtlanmasıyla sona eriyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu