Siyaset

Bitmez, Kandıra’da STK ve Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez Kandıra İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği ettiği STK ve Oda Başkanları programına katıldı

Bitmez, “Bizler Saadet Partisi olarak, Kocaeli’mizi ve tüm ilçelerimizi gezip sorunları ve çözüm yollarını konuşup ortak akılla hareket edip, insanımıza hizmet etme gayretindeyiz. Bugün Kandıra’mızdayız. Siz değerli Oda Başkanlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile bir araya gelip, Kandıra’mızı, Kandıra’da yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve çözüm yollarını konuşacağız” dedi.

Bitmez, Kandıra’da STK ve Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

Kangren Haline Gelen Sorunların Çözümü için Mücadele Edeceğiz

“Kandıra’nın kangren haline gelen sorunlarını meclise taşıyıp, çözümü için mücadele edeceğiz” diye Bitmez şöyle devam etti: “Kandıra’mızın tarımsal kalkınma konusundaki eksikleri, çalışma ve istihdam alanında yaşadığı sıkıntılar buna bağlı nüfusunun azalması, bölgemizdeki Üniversitemizin Ziraat Bölümünün olmaması, fındık üreticilerimizin girdi maliyetlerinin artmasına karşı fındık fiyatlarının üreticimizi memnun etmemesi ve Gıda OSB sürecinin oldukça uzaması, Tarım arazilerinin satışı ve kullanım şartları konusundaki hususları ayrıntılı bir şekilde değerlendirerek çözüm yollarını hep birlikte arayacağız. Kandıra’mız oldukça güzel yeşiliyle denizinin mavisiyle yaz aylarında turizmcilerin ve Kocaelili hemşerilerimizin uğrak bir yeri haline geliyor, fakat bu yoğunluktan sebep ortaya çıkan sorunlar da elbette var. Yeterli alt yapı hizmetleri ve şehirde yoğunlaşan araçların park yeri problemleri meydana gelmekte, bununla alakalı da çözüm yollarını elbette hep birlikte arayacağız.”

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu