Turizm

Bodrum Cup’ta final zamanı

İstanbul Boğazı’ndan 13 Ekim’de görkemli bir geçiş ile start alan uluslararası yat festivalinde final zamanı

Amerikan Hastanesi Etabı’nı geride bırakan yatlar, Opet Etabı’yla 30. yılın son rotasını yarışacak. Amerikan Hastanesi Etabı’nı3 saat 51 dakika 19 saniyede tamamlayan TAKE IT EASIER birincilik ödülüne erişen taraf oldu. Son yarışın ardından katılımcılar, American HospitalThe Bodrum Cup’a Bengü’nün canlı performansıyla veda edecek.

Düzenlendiği ilk günden itibaren bir yat yarışından çok daha fazlası olan uluslararası deniz festivali The Bodrum Cup, bu sene Amerikan Hastanesi’nin isim sponsorluğu ve Yalıkavak Marina’nın ana sponsorluğunda düzenlediği yarışları Opet Etabı’yla final yapıyor. Gümüşlük’ten yola çıkan yatlar, Bodrum’a kadar amansız bir mücadele içinde yarışıyor.

26 Ekim Cuma, saat 11.20’de başlayan ve Leros (Yunanistan) – Gümüşlük rotasından oluşan Amerikan Hastanesi Etabı’yla muhteşem bir görsel şölen sunan American HospitalThe Bodrum Cup’ın etap kazananı, 3 saat 51 dakika 19 saniyede etabı bitiren TAKE IT EASIER oldu. Organizasyon, 27 Ekim Cumartesi, saat 12.00’de başlayan son yarışı Gümüşlük – Bodrum arasındaki Opet Etabı’yla katılımcılara ve yarışçılara unutulmaz anlar yaşatıyor.

 Bodrum Cup’ta final zamanı

Yarışın ardından ise katılımcıları ve yarışçıları American Hospital The Bodrum Cup Ödül Töreni ve Bodrum, İçmeler’deki Ağanlar Tersanesi’nde Bengü bekliyor olacak. Organizasyon, deneyimli şarkıcının muhteşem canlı performansıyla 30. yıla yakışan ve unutulmaz anlar yaşatan bir final yapacak.

 Bodrum Cup’ta final zamanı

American Hospital The Bodrum Cup sosyal medya linkleri:

Instagram: https://www.instagram.com/bodrumcup/

Facebook: https://www.facebook.com/BodrumCup/

Twitter: https://twitter.com/BodrumCup

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu