Yaşam

“Bu meslekte geri kalmak mümkün değil”

Stajyerlerie bir araya gelen Fikret Gökmen, “Kendinizi sürekli geliştirmek zorundasınız” dedi

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) tarafından kahvaltılı stajyer toplantısı gerçekleştirildi.

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası(KSMMMO) tarafından Maide Restoranda kahvaltılı stajyer toplantısı düzenlendi. Toplantıya KSMMO Başkanı Fikret Gökmen’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Cengiz Tosun, Oda Sekreteri Tülin Keçeci Güngör, Stajyerler Komisyon Başkanı Volkan Dişli yönetim kurulu üyeleri Hamit Akbulut, Veysel Çelik, Disiplin Kurulu Başkanı Rüstem Çakal, kurul üyeleri  Özcan Çakır, Hasan Malo, TESMER Sekreteri Engin Eroğlu, Başkan Yardımcısı Necat Çakır ve Kurul Üyesi Ali Yazıcı katılım gösterdi. Kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada meslekle ilgili stajyerlere uyarılarda bulunan KSMMO Başkanı Gökmen  “Bu meslekte geri kalmak mümkün değil. Bu yüzden sürekli kendinizi geliştirmek zorundasınız “ dedi.

“Bu meslekte geri kalmak mümkün değil”

“BİZLER BU MESLEĞİN GELECEĞİYİZ”

Kahvaltı sonrası konuşan Stajyerler Komisyon Başkanı Volkan Dişli “ Bu yıl son kahvaltı organizasyonumuzda bir aradayız. Bizler bu mesleğin geleceğiyiz. Bu anlamada çalışmalarımız da ve her türlü sorunumuzda bizlerden desteklerini esirgemeyen başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün işlerinizden vakit ayırarak buraya geldiğiniz için de hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“Bu meslekte geri kalmak mümkün değil”

“BU MESLEKTE GERİ KALMAK MÜMKÜN DEĞİL”

Komisyon Başkanı Dişli’nin ardından konuşan KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen ise “ Stajyerlerimizle kahvaltıda bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz çünkü sizler bizim mesleğimizin geleceklerisiniz. Bizler sizlere

gereken önemi vermeye çalışıyoruz. Eğitimler vererek, sizlerle vakit geçirerek sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bu meslekte geri kalmak mümkün değil. Bu yüzden sürekli kendinizi geliştirmek zorundasınız. Biz size verdiğimiz önemi göstermek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerde gelecekte yine gençlere yol açacaksınız. Sizlere gelecekte huzurlu mutlu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Bu meslekte geri kalmak mümkün değil”

“Bu meslekte geri kalmak mümkün değil”

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu