Yaşam

Bu sünnet çok konuşulur

Kerim Aras için dillere destan sünnet cemiyeti düzenlendi

Aslen Hacımercanlı olan Sapanca’nın tanınmış, genç işadamlarından; Sapancaspor As Başkanı Ömercan Cevher ile İlayda Cevher çifti; biricik oğulları Kerim Aras Cevher için  Sapanca Uzunkumpark’ta muhteşem bir törenle sünnet ettirdi. Seçkin davetlilerin yer aldığı ve dillere destan geçen cemiyette sahneye çıkan Karadeniz Müziği’nin ünlü ve vazgeçilmez ismi İsmail Türüt ile Sapancalı ünlü sanatçı Kürşat Gürel davetlilere doyumsuz gece yaşattı.

Bu sünnet çok konuşulur

Bu sünnet çok konuşulur

Babaanne Serap Cevher ve dede Erol Cevher çifti ile anneanne Refiye Cayman ve dede Sedat Cayman çiftinin torunu, ‘Ömercan’ın Yeri’ Büfe, Tekel ve Restoranların sahibi, Sapancaspor As Başkanı Ömercan Cevher ile İlayda Cevher çiftinin biricik oğlu Kerim Aras; Sapanca Uzunkumpark’ta gerçekleşen kalabalık bir sünnet cemiyetiyle erkekliğe ilk adımını attı.

Bu sünnet çok konuşulur

İsmail Türüt jesti

Sapancalı yerel Karadeniz Sanatçısı Maksut Çınar’ın organizasyonu üstlendiği cemiyette; Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olarak, TFF 3. Lig’e yükselerek büyük bir başarıya imza atan Sapanca Gençlikspor’un Başkanı ünlü İşadamı Adil Köseoğlu ise Kerim Aras Cevher’in kirveliğini yaptı. Ünlü işadamı Köseoğlu; cemiyete yakın dostu Karadenizli Türk Halk Müziği, Karadeniz Müziği’nin ünlü ismi İsmail Türüt’ü davet ederek, Cevher ailesinin bu mutlu gününe jest yaptı.

Bu sünnet çok konuşulur

Bu sünnet çok konuşulur

Seçkin konuklar

Cemiyete; Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Belediyesi eski Başkanı ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aydın Yılmazer, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, MHP Sapanca İlçe eski Başkanı Berat Taner, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi ve LC Haber Ajansı Başkanı levent Candan, Hacımercan Mahallesi Muhtarı Kazım Demir, belediye meclis üyeleri, siyasi parti yöneticileri, muhtarlar, iş, siyaset, medya, spor, stk, sağlık, askeri camiasından tanınmış isimlerde yer aldı. Cemiyete gelemeyen davetliler ise, yolladıkları çiçeklerle, düğün alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi.

Bu sünnet çok konuşulur

Unutulmayacak cemiyet

Sahneye; Annesi İlayda ve Babası Ömercan ile alkışlar ve meşaleler eşliğinde giren Kerim Aras’ı tebrik etmek için uzun kuyruklar oluşturan davetliler; geceye sürpriz sanatçı olarak çıkan Karadeniz Müziği’nin güçlü ismi İsmail Türüt’ün türkü ve hareketli şarkılarıyla adeta unutamayacakları bir cemiyet deneyimi yaşadı. Ardından sahneye çıkan ve son günlerde adından sıkça söz ettiren Sapancalı Karadeniz Müziği sanatçısı Kürşat Gürel de şarkılarıyla geceye ayrı bir renk kattı.

Bu sünnet çok konuşulur

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu