Güncel

Çeker, çalışanların sorunlarını dekan Özel’e iletti

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, KOÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Emre Özel’i makamında ziyaret etti

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Diş Hekimliği Fakültesi’nde görev yapan sendika üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Sonrasında İş Yeri Temsilcisi Temsilci Eyüp Özoğlu ile birlikte Diş Fakültesi Dekanı Porf. Dr. Haluk Emre Özel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Dekan Yardımcısı Öğretim Üyesi Dr. Sabri Cora ve  Hastane Müdürü Akın Karagüz de hazır bulundu.  Ömer Çeker, kurumda görev yapan çalışanların sorunları dekan Özel’e aktardı.  Görüşmeden her iki taraf da memnun kaldı. Dekan Özel ziyaret için Çeker ve Özoğlu’na teşekkür etti. Çeker ziyaret sonrası açıklamada bulundu.

“ÇALIŞANIN MUTLU OLMASI HİZMET KALİTESİNİN ARTMASINA SEBEBİYET VERİR”

Çeker, “Kurumda görev yapan sağlık çalışanları ve sendika üyelerimizin yaşamış oldukları sorunların kurum amiri Dekan Özel’e aktarmak için gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret sendikamız adına, sağlık çalışanları adına ve kurum adına faydalı olmuştur. Dekan yardımcısının ve hastane müdürünün de hazır bulunması memnuniyet verici. Aktarmış olduğumuz sorunların kısa sürede çözüleceği kanaatindeyiz” dedi.

Çeker, çalışanların sorunlarını dekan Özel’e iletti

Çeker,”Kurumda iş barışı korunduğu takdirde çalışanlar mutlu olur, çalışanın mutlu olması hizmet kalitesinin artmasına sebebiyet verir. Bu da kurum amirinin başarılı olduğu anlamını taşır. Sayın Dekan Özel’in çalışama barışının korunmasında hassasiyet göstereceğine inanıyorum. Kurum amirine iletmiş olduğumuz sorunların takipçisi olacağız” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu