Siyaset

Çetinkaya, dernekleri gezdi

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, “Gebze’yi dürüst ve ahlaklı bir yönetim anlayışı ile yöneteceğiz” dedi

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya ve Gebze ilçe yöneticileri önceki gün Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ardından Gebze Samsun Havzalılar Dayanışma Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Şakir Töngel, “Derneğimizi ziyaret eden İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya ve İYİ Partililere hoş geldiniz diyorum” dedi.

“YAŞANABİLİR BİR KENT YAPACAĞIZ”

Şakir Töngel’in ardından konuşan Çetinkaya, “Bizleri misafir ettiğiniz için başta dernek başkanı olmak üzere tüm Samsunlu hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Gebze’yi iyi ve yaşanılabilir bir kent yapmak için bu yola çıktım. Kentimizin birçok sorun ve sıkıntıları var. Bu sorunları birlik ve beraberlik içerisinde çözebileceğimize inanıyorum. Şeffaf, dürüst, sorumluluk sahibi ve özenli bir kent yönetimi oluşturacağız. Gebze’yi dürüst ve ahlaklı bir yönetimle yöneteceğiz” diye konuştu.

Çetinkaya, dernekleri gezdi

“GEBZE’YE YÖNETMEYE TALİBİZ”

Çetinkaya ve beraberindekiler ardından Gebze Samsun Havzalılar Dayanışma Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, “Bu kentte ne yapılması gerektiğine yine bu kentte yaşayan insanlar karar verecek. Bölgenin en önemli sorunu olan istihdam sorunuyla ilgili olarak yapılması gereken ne varsa yerel yönetimler olarak yapacağız. Gebze’deki sorunların çözümü için ciddi projeler hazırladık. Bizler bu şehri yönetmeye talibiz. Gebze’yi nesil bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu