Siyaset

Çetinkaya, ev ziyaretlerinde

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, Mustafa Paşa Mahallesi’nde Gülhan Doğan ve ailesinin evine misafir oldu

Yeni bir Gebze parolasıyla yola çıkan İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya ne durmak ne de yorulmak biliyor. Her fırsatta sahada çalışma yapan Başkan adayı Çetinkaya, bir köylerde çalmadık kapı bırakmıyor, bir mahallelerde kahve çalışmalarında görünüyor,  bir de çat kapı ev ziyaretlerinde.

“BİR ÇAY İÇİMİ GELEBİLİRİM”

Tek amacının içinde yaşadıkları kentin tüm sosyal donatılarıyla birbiriyle kenetlenmesi olduğunun altını çizen İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, “Bunu sağlamak için öncelikle ailelerin yüreğine inmemiz lazım. Köylerde ve mahallelerde yaptığımız seçim çalışmaları çok önemlidir. Ancak daha da önemli olan halkımızın gönlüne hanesine evine girebilmektir. Biz de bu çalışmalara büyük önem veriyoruz. Kadın kollarımızın bu anlamda ciddi bir çalışması vardır. Tüm Gebze’yi kapı kapı dolaşıyorlar evlere girip bizleri tanıtmaya nasıl bir Gebze tahayyül ettiğimizi anlatmaya gayret saf ediyorlar. Bizler de tüm çalışmalarımızın yanına ev ziyaretlerini de ekleyerek halkımızla bir olduğumuzu sadece seçim zamanlarında değil seçimden sonrada çat kapı bir çay içimi gelebileceğimizi söylüyoruz” dedi.

Çetinkaya, ev ziyaretlerinde

“KAPIDA GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRDIK”

Gecenin bir vaktinde kapının karşısında İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya’yı görünce şaşkınlıklarını gizleyemeyen Mustafa Paşa Mahallesi sakinlerinden Gülhan Doğan, “Biz böyle bir başkan adayına alışkın değiliz. Evet diğer seçimlerde de kapımız çalınmıştı ama sadece broşür bırakmak için. Şimdi ise bir Başkan adayının kapımızı çalıp bir çay içimi misafir olmak istediğini söylemesi ile karşılaştık. Evet gerçekten Burcu hanım siyaset literatürünü değiştirecek gibi. Çok cana yakın ve içten birisi. Biz ailece sözlerinde ki samimiyete ve içtenliğe şahit olduk. Kendisinin Gebze’ye Belediye Başkanı olması için hem oyumuzu vereceğiz hem de canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu