Siyaset

Çetinkaya iddialı konuştu

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, “Gebze’yi dürüst, ahlaklı, özenli, sorumluluklarını bilen, kaliteli ve nitelikli bir yönetim anlayışı ile yöneteceğiz” dedi

Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları, önceki akşam ‘Mekke’nin Fethi ve Hz. Muhammed (Sav)’in Hayatı’ adlı program gerçekleştirdi. Dernek lokalinde gerçekleşen programa Gebze Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şakir Töngel, Kadın Kolları Başkanı Zeliha Civelek, Gençlik Kolları Başkanı Emre Töngel, İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk, ilçe yöneticileri ve dernek üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Çetinkaya iddialı konuştu

“HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM”

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan gecede Gebze Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şakir Töngel ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Töngel birer selamlama konuşması yaparak programa katılan herkese teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya bir konuşma yaptı. Çetinkaya konuşmasında şunlara değindi: “Bu özel ve güzel programda bizleri misafir eden Samsunlu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım.

Çetinkaya iddialı konuştu

“GEBZE’Yİ TEKNOLOJİ ŞEHRİ YAPACAĞIZ”

Kaliteli ve nitelikli bir yönetim anlayışı için sizlerden destek istiyorum. Bu kenti yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz. Gebze’yi teknoloji şehri yapacağız. Sizlerin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum. Çıktığımız bu yolda Allah bizlere yar ve yardımcımız olsun”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu