Yaşam

Çetinkaya, yeni yılda da mesai yaptı

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya yılbaşında görevleri başında olan polisleri, sağlık çalışanlarını ve hastanede bekleyen hastaları ziyaret etti

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk ve partililerle birlikte ilk olarak Gebze Cumhuriyet Polis Karakolu’nu ziyaret etti. Yeni yılda görev başında olan polislerin yeni yılını kutlayan İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya ve beraberindekiler ardından Gebze İlçe Emniyet Müdürü Murat Şeker’e konuk oldu.  Gerçekleşen ziyarette Çetinkaya, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Murat Şeker’in ve tüm emniyet mensuplarının yeni yılını kutladı.

Çetinkaya, yeni yılda da mesai yaptı

Çetinkaya, yeni yılda da mesai yaptı

SAĞLIK PERSONELİ VE HASTALARI UNUTMADI

Çetinkaya ve beraberindekiler sonrasında Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ndeki görevli sağlık personeli ile hastanedeki hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Çetinkaya görev başındaki sağlık personelinin yeni yılını kutladıktan sonra acil serviste bekleyen hastalarla da bir süre sohbet etti. İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya son olarak da yeni yılda çalışan taksici esnafını da ziyaret ederek taksicilerin yeni yıllarını kutladı.

Çetinkaya, yeni yılda da mesai yaptı

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu