Siyaset

CHP kulislerinde Büyükoğlu konuşuluyor

Gölcük’te Fahrettin Büyükoğlu’nun adı konuşulmaya başlandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için başvuru tarihi bugün itibariyle başladı.

CHP’de, belediye başkanı aday adayları için başvuru tarihi bugün itibariyle başladı. Birçok isim kulislerde konuşuluyor ama henüz resmi bir başvuru yapılmadı. Ancak bazı isimler var ki parti tabanını oldukça heyecanlandırıyor.

Bunlardan biri de Fahrettin Büyükoğlu. Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis eski üyesi, CHP Gölcük İlçe eski Başkanı ve  önceki dönem İl Yöneticiliği görevinde bulunan, partide ve ilçesinde sevilen bir isim olan Fahrettin Büyükoğlu’nun ismi son dönemde yüksek sesle konuşulmaya başladı.

Ailece CHP’li olan Fahrettin Büyükoğlu’nun rahmetli babası Emin Büyükoğlu da Gölcük SHP ve CHP İlçe eski Başkanıydı. CHP kulislerinde 2013 yılında da CHP’den Gölcük Belediye Başkan aday adayı olan Fahrettin Büyükoğlu’na 2019’da yapılacak yerel seçimlerde aday adayı olması için parti tabanından baskı uygulandığı, Gölcük Belediyesi’nin Büyükoğlu ile alınabileceği konuşuluyor. Büyükoğlu’nun da aday adaylığını düşündüğü, yakın çevresiyle aday adaylığı konusunda görüş alış verişinde bulunduğu gelen bilgiler arasında.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu