Siyaset

CHP’li gençler mecliste

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi İzmit Belediye Meclisinin Ekim ayı toplantısını izleyici bölümünden takip etti

Göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları çalışmalarla gündem yaratan CHP Gençlik Kolları İl Yönetimi yeni bir projeye de imza atıyor. CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Örgütü, “Belediye Meclis Takip Komisyonu” adı altında yeni bir komisyon kurarak, belediye meclisinin faaliyetlerini mercek altına alma, halkın hakkını savunma, il ve ilçelerde olan biteni vatandaşa anlatma kararı aldı.

“YORUMU HALKIMIZA BIRAKACAĞIZ”

Göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları farklı çalışmalarıyla dikkat çeken gündem yaratan CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Örgütü, yeni ve değişik bir proje ile yine gündem oluşturdu. Emre Andız başkanlığındaki CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Örgütü, “Belediye Meclisi Takip Komisyonu “ adı altında yeni bir komisyon kurarak,  Belediye Meclislerinin faaliyetlerini mercek altına alma, halkın hakkını savunma, il ve ilçelerde olan biteni vatandaşa anlatma kararı aldı.

CHP’li gençler mecliste

CHP Kocaeli Gençlik Kolları olarak, bundan böyle belediyelerin çalışmalarını yakından takip edeceklerini dile getiren CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Amacımız; belediyenin harcamalarını ve çalışmalarını halkımıza aktarmak. Bu çalışmamızda meclis üyelerimizden ve belediyenin kaynak sitelerinden de yararlanacağız. Harcamalarla ve yapılanlarla ilgili yorumu bildiri yoluyla halkımıza aktarıp, yorumu halkımıza bırakacağız “ dedi.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu