Sanat

Çoban’dan ilk kişisel sergi

Çoban ilk kişisel resim sergisini İzmit Belediyesi Sanat Galerisinde açtı

Emekli Resim Öğretmeni Türkan Çoban’ın ‘Tutku’ isimli ilk kişisel resim sergisi, Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu.  Birbirinden değerli çalışmaların yer aldığı sergi 3 Haziran Cumartesi gününe kadar Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde sanatseverlere açık olacak.
Çoban'dan ilk kişisel sergi
Sergi açılışına İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Kocaeli Bölge Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin, Türkan Çoban’ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Çoban'dan ilk kişisel sergi
İZMİT BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ETTİ
Sergi açılışında konuşan Türkan Çoban ilk kişisel resim sergisini açtığı için çok heyecanlı olduğunu vurgulayarak, “Öğretmenlik mesleğini icra ettiğim için okullar adına çok sayıda sergi açtım. Fakat artık kendim adına da bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini hissettim. Şimdi ilk kişisel sergimi açıyorum. Sergimizin açılışına katılan herkese ve bize bu imkanı sunduğu için İzmit Belediyesine teşekkür ediyorum” dedi.
Çoban'dan ilk kişisel sergi
Çoban'dan ilk kişisel sergi
TÜM İZMİTLİLERİ DAVET ETTİLER
Açılışta konuşan İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve Kocaeli Bölge Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin, Türkan Çoban’a sanat hayatında başarılar dileyerek tüm İzmitlileri sergiyi gezmeye davet etti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu