Sanat

Dave Holland geliyor

CAZ DÜNYASININ GRAMMY ÖDÜLLÜ SANATÇISI DAVE HOLLAND  CSO ADA ANKARA’DA

CSO ADA ANKARA, Caz Serisi kapsamında, birden fazla Grammy’e ve 2017’de NEA Caz Ustası unvanı da dahil olmak üzere, kendi alanında en yüksek ödüllere layık görülen Dave Holland’ı ağırlıyor. 50 yılı aşkın profesyonel kariyerini sürdüren basçı, besteci ve grup lideri Dave Holland, triosu ile birlikte 16 Mart’ta cazseverlere unutulmaz bir konser deneyimi sunacak.

Tüm türlerdeki müziğin varoluşuna dair olan tutkusu ve devamlı yenilikçi müzik toplulukları ile iş birlikleri yaparak, yeni müzik dünyaları yaratmaya kendini adaması ile 50 yılı aşkın profesyonel kariyerini sürdüren Dave Holland, sanatçı arkadaşlarıyla 16 Mart’ta CSO ADA ANKARA’da muhteşem bir caz akşamı yaşatmaya hazırlanıyor.

Dave Holland’a, 45 adet albüme imza atmış, 1992-2010 yılları arasında The Tonight Show ile sahnede yer almış, Amerikalı bir caz ve füzyon gitaristi ve bestecisi Kevin Eubanks ile 2’si solo olmak üzere 30’u aşkın albümde yer almış, Amerikalı caz bateristi Eric Harland eşlik edecek.

 Bilet Fiyatları:
1. Kategori: 200 TL
2. Kategori: 150 TL

3. Kategori: 100 TL

4. Kategori: 75 TL

Detaylı bilgi için; “csoadaankara.ktb.gov.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Biletler; “biletinial.com” adresi, “SanatCepte” uygulaması ve CSO ADA ANKARA fuaye alanındaki Biletinial gişesi üzerinden temin edilebilir.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu