Güncel

“Değiştir, değişimi hisset”

İzmit Orhan Mahallesi Muhtar adayı Hikmet Soylu, seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde İzmit Orhan Mahallesi Muhtarlığı’na adaylığını koyan Hikmet Soylu “Değiştir, değişimi hisset” sloganıyla yola çıktı. Mahallelerinde birçok eksikliğin var olduğunu aktaran muhtar adayı, muhtarlık yapacağı dönemde tüm bu sorunların üstesinden geleceğini, yeni ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile Orhan Mahallesi’nin hak ettiği hizmeti kavuşacağını ifade etti.

“MUHTAR, O MAHALLENİN HUZUR BEKÇİSİDİR”

Mahallenin sorunlarla ilgili daha önce gerekli mercilere başvurduğunu ancak hiç bir şekilde geri dönüş alamadığını ve bu durumların kendisinin muhtarlığında yaşanmayacağının altını çizen Soylu, “Muhtar, yalnızca ikametgah belgesi veren kişi değil, mahallesini, mahallesinin sorunlarını bilen bu ve sorunlara çözüm üretebilen kişidir. Muhtar, o mahallenin huzur bekçisidir” diye konuştu.

HİKMET SOYLU KİMDİR?

Kocaeli İzmitliler Dayanışma Derneği’nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Hikmet Soylu, 1971 doğumlu, evli ve 2 çocuk babası. Aslen Trabzonlu olan Soylu, 46 yıldır Orhan Mahallesi’nde oturuyor ve esnaflık yapıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu