Siyaset

“Derhal görev bekliyorum”

Bugün parti ilçe binasına gelerek resmi aday adaylık başvurusunu yapan CHP’li Nazif Korkmaz, Birikimimle, yaptıklarımla bu göreve hazırım” dedi

CHP’den İzmit Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Nazif Korkmaz, dosyasını İlçe Başkanı Hakan Çakar’a teslim etti.

Programa CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, DSP’li eski milletvekili Bekir Yurdagül, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Keramettin Gençtürk, izmit Belediye Başkan aday adayı Cengiz Çakar’ın yanı sıra İzmit İlçe eski Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Kartepe Belediye Başkan aday adayı Cumhur Karakadılar, Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil, Prof. Dr. Muhip Kanko, CHP İzmit İlçe eski Başkanı Alpaslan Seymen, Yahyakaptan Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu ile çok sayıda partili katıldı.

“Derhal görev bekliyorum”

“Derhal görev bekliyorum”

“İKTİDAR YÜZÜ GÖRMÜYORSUNUZ”

Bir konuşma yapan CHP’li Nazif Korkmaz, “15 yıldır iktidar yüzü görmüyorsunuz. Koşturuyorsunuz. Ama olmuyor. İşte bu kez olacak. Hayatımda bir kere ODTÜ Öğrenci Konseyine katıldım ve kazandım. Hayatımın ikinci sonbaharında ikinci kez aday oluyorum” dedi.

“Derhal görev bekliyorum”

“Derhal görev bekliyorum”

“TEK BAŞINA OLMAZ”

Sözlerini sürdüren Korkmaz, “Birikimimle, yaptıklarımla bu göreve hazırım. Ancak tek başına olmaz. Bu büyük hareketi gençlerle, kadınlarla yapacağız. Bu görevi Nazif Korkmaz tek başına yapamaz. Özgürlüklerimiz yok. Sağlıklı yaşam kuramıyoruz. Kentimizin her yanında plansızlık var. Biz bunu gidermek için geliyoruz” diye konuştu.

“Derhal görev bekliyorum”

“Derhal görev bekliyorum”

“DERHAL GÖREV BEKLİYORUM”

Korkmaz, “Ben buradan genel başkanıma sesleniyorum. Derhal görev bekliyorum. Acil görev istiyorum. Ben tüm kardeşlerimi, dostlarımı birlik olmaya davet ediyoruz. Bu toprakları hep birlikte yöneteceğiz” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu