Siyaset

Derinceli gençler, CHP’de

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor

CHP Gençlik Kolları Derince İlçe Örgütü’nün genç üye katılım programı ilçe binasında gerçekleşti. 15 yeni genç üyenin rozet takma programına CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı MYK üyesi Gökhan Orhan ile  CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, CHP’nin Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Genç Meclis Üyesi Adayları Rıza Özcan Elden ve Kardelen Beytaş, Gençlik Kolları Kurultay Delegesi Deniz Kartal’ın yanı sıra Gençlik Kolları Çayırova İlçe Başkanı Erdem Sünbül, Gençlik Kolları İl ve Gençlik Kolları Derince İlçe Yöneticileri, Gençlik Kolları Derince eski İlçe Başkanları ve gençler katıldı. Yapılan konuşmaları ardından 15 genç yeni üyeye rozetleri takıldı.

Derinceli gençler, CHP’de

“GENÇLİK KOLLARI BİR OKULDUR “

Genç üye rozet takım programında konuşan Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, gençlik kollarında siyaset yapmanın öneminden bahsetti. Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe’nin de gençlik kollarından geldiğini dile getiren Andız, “ Gençlik Kolları bir okuldur. Siyasette başarılı olmanın yolu da gençlik kollarından geçmekle başlar “ dedi. Bu kadar genci bir arada görmekten dolayı oldukça mutlu olduğunu söyleyen Andız, “Sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlerle birlikte her geçen gün büyüyoruz. Ailenize hoş geldiniz “ diye konuştu. Derince’den iki tane genç belediye meclis üyesi adaylarının olduğunu belirten Andız, “Her zaman genç arkadaşlarımızın yanında ve destekçileri olmaya devam edeceğiz “ifadelerini kullandı.

Derinceli gençler, CHP’de

“DERİNCE’Yİ GENÇLERLE ALACAĞIZ“

Andız’ın ardından konuşan CHP’nin Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, gençlerin siyasette yer almaları gerektiğini belirtti. Gençlik yıllarından beri siyasetin içinde yer aldığını dile getiren Gökçe, “Kocaeli Barosundaki görevim dışında her zaman siyasetin içinde yer aldım, CHP’den hiç kopmadım. Geleceğimiz, umudumuz her zaman gençlik. Siyasetin içinde yer alın. Söz sahibi olun. Ben her daim sizlerin yanında yer alacağım“ dedi. Derince’de güzel bir hava oluştuğunu söyleyen Gökçe, “Gittiğimiz her yerde güzel bir şekilde karşılanıyoruz. Özellikle gençlerin büyük ilgisi var. Her görüşten genç kardeşim destek verdiklerini belirtiyor. Derince’yi gençlerle birlikte alacağız” diye konuştu.

Derinceli gençler, CHP’de

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu