Güncel

Doğan, “Bütün çocuklar benim evladı”

İzmit Belediyesi’nin bisiklet dağıtımları devam ediyor. Hacı Bektaş Veli Ortaokulu’nda düzenlenen törenle 168 öğrenciye bisikletleri teslim edildi

Bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Okul Müdürü Erdoğan Davut, Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Sibel Saraç, AK Parti İzmit İlçe yöneticisi Cemil Karaca, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Okul Müdürü Erdoğan Davut bisiklet dağıtımında yaptığı konuşmada , “başkanımız hediyeleriyle çocuklarımızı her zaman mutlu ediyor. Öğrencilerim adına Belediye Başkanımıza ne kadar  teşekkür etsem azdır” dedi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da, “Çocukların yüzü güldüğü zaman, heyecanı etrafa yayıldığı zaman mutlu oluyorum. Bütün çocuklar bizim evlatlarımız. Çocukların, ırkı, ulusu yoktur. Çocuk, çocuktur. Allah çocuklarımızın bahtını açık etsin.

2002-2007 arası milletvekiliydim. Gezdiğim okullarda çok acı sahneler vardı, 70 kişilik sınıflar vardı. Okullarda bir tane projeksiyon cihazı yok, bir tane tepegöz yoktu. Bugün 5 yıldızlı okullar var. İlk kez  Belediye Başkanı olduğumda Tavşantepe’ye de sınıfı olan Cephanelik bölgesinde in cin top oynuyordu. Hazırladığımız projelerle bu bölgeye spor tesislerini, Kadın Sosyal Yaşam Merkezini, deprem müzesini, sanal gerçeklik küresini, mesire alanını yaptı. Ayrıca Türkiye’nin en modern şehir hastanesinin de buraya yapılmasını sağladık. Cephanelik bölgesi Kocaeli’nin yıldızı oldu. Buranın faydasını evlatlarımız en iyi şekilde görecek. 10 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Koltuktan kalkmayı da bileceksin. Benim için 2 dönem yeterli. Bazılarını bıraksan bastonla koltuğa gelecek. Gençlerimizin önünü açacağız. Hizmetleri yapmak kolay olmuyor. Parayı iyi kullanıyoruz, kuruşunuzu ziyan etmiyoruz. Milletin kaynaklarını çocuklarımızın sağlığı, gelişimi için harcıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu