Güncel

Doğan’ı genel kurula davet ettiler

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti

6 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan 14. Genel Kurulları için Başkan Doğan’a davette bulunan Dernek Başkan Adayı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, süreçle ilgili de bilgilendirmede bulundu.

Kent merkezindeki esnaflarla ilgili de değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette konuşan Başkan Doğan, “Bizler esnaf dostu bir belediyeyiz ve esnafımızın daha çok kazanması için elimizden geleni yapıyoruz.  Gerek şehir merkezimizde yaptığımız düzenlemeler,  esnafımıza sağlamış olduğumuz kolaylıklar gerekse şehir genelinde yürüttüğümüz turizm çalışmalarımızla ticari hayatı arttırma gayemizi sürdürüyoruz” dedi.

Ülkemiz üzerine oynanan oyunlardan ve açılan ekonomik savaştan esnafların olumsuz etkilendiğine de dikkat çeken Doğan, “Bu ekonomik savaşın galibi yine milletimiz olacak. Unutmayalım ki ülke, bayrak olmazsa malın da bir anlamı olmuyor. Bu sebepledir ki daha çok bir ve beraber olacağız,  yerli malı kullanacağız.  Biz İzmit Belediyesi olarak, kurumumuzda yerli ürün kullanımız konusunda seferberlik başlattık Bu süreci fırsata dönüştürenlere de fırsat vermeyeceğiz.  Daha çok üreteceğiz, daha çok çalışacağız” diye konuştu.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu