Turizm

Durmuş Metal bir ilke imza attı

Maşukiye’de faaliyet gösteren Durmuş Metal, Marmara bölgesinde ATV araçları için ruhsat alan ilk kuruluş oldu

Kartepe’nin turizm cenneti Maşukiye’de faaliyet gösteren, başarılı işadamı Dursun Ali Durmuş’un sahibi olduğu Durmuş Metal, Aksesuar, Gıda, Turizm ve Sanayi Limited Şirketi, uzun bir uğraşının ardından ATV araç kiralama ruhsatını aldı.

MARMARA’DA İLK RUHSAT

Maşukiye’de 8 ATV araç kiralama firmasının bir araya gelerek kurduğu acenta faaliyete geçmesine rağmen yaklaşık 2 yıldır ruhsat sorunu yaşıyordu. Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Durmuş Metal’in acenta danışmanı Kadir Kara, 2018 yılı mart ayında yetki belgesi ve ruhsat için girişimlerde bulundukların söyledi. Kara, “Girişimlerimiz sonucu ekim ayında Kültür ve Turizm Bakanlığı talimatı doğrultusunda Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden ATV araç kiralama yetki belgesini aldık” dedi.

Durmuş Metal bir ilke imza attı

HEM RUHSAT HEM DE YETKİ BELGESİ

Durmuş Metal danışmanı Kadir Kara, 1,5 aylık bir süre içerisinde Kartepe Belediyesi’nden hem ruhsat hem de teşekkür belgesi alındığını, bunun Marmara’da bir ilk olduğunu söyledi. Başarılı ve girişimci işadamı Dursun Ali Durmuş’a araç kiralama ruhsatı ve teşekkür belgesi Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez adına başkan yardımcısı Abdullah Yılmaz tarafından, düzenlenen bir törenle takdim edildi.

Durmuş Metal bir ilke imza attı

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu