Moda

Ekşioğlu’ndan şık tasarımlar

Tasarımlarıyla zarafeti ve konforu buluşturan Katerina Ekşioğlu,  yeni sezonda da modaseverlerin dikkatini üzerine çekmeye hazırlanıyor

Şık ve çağdaş dokunuşlarıyla estetiği öne çıkaran Katerina Ekşioğlu, kadınların üstünde taşıdıkları kıyafetler ile kendilerini özgür, feminen ve bir o kadar da özgüvenli hissetmelerini sağlıyor. İlkbahar ve yazın ruhunu renklerine işleyemeye hazırlanan moda markası, tasarımlarında asillik ve cazibeyi buluşturarak; moda tutkunlarının dikkatini yeni sezonda da üzerine çekmeyi hedefliyor.

Ekşioğlu'ndan şık tasarımlar

Eşsiz tasarımlarıyla kadınların ilgisini kazanan Ekşioğlu, yazın enerjisiyle birlikte göz alıcı koleksiyonlarını moda tutkunlarının beğenisine sunacak. Şık ve çağdaş dokunuşlarıyla estetikliği öne çıkaran Katerina Ekşioğlu, kadınların vazgeçilmezi olarak ön plana çıkarken, koleksiyonlarına yaptığı benzersiz dokunuşlarıyla; her mevsimin ve sezonun kendine has bir kimliği olduğunu yine ispatlayacak.

Ekşioğlu'ndan şık tasarımlar

Sadelik ve şıklığı konfor ile buluşturan Katerina Ekşioğlu, özgün çizgisi ve sınıflandırmayan tasarımlarıyla kadınların her anında yanında olmayı sürdürüyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu