Yaşam

En hayırlı etkinlik

Özel Bilgili Kültür Okulları, sosyal sorumluluk alanındaki etkinliklerine devam ediyor

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde kurulduğu 2015 yılından bun yana ilimizde önemli başarılara imza atmış olan Özel Bilgili Kültür Okulları, sosyal sorumluluk alanındaki etkinliklerine devam ediyor.

Özel Bilgili Kültür Okullarının gerçekleştirdiği Kocaeli’nin en büyük iyilik organizasyonu olan 4’ncü Kış Şenliği’nde renkli görüntüler ortaya çıktı. Döner stantları, el emeği ürünler, pastalar ve börekler, hediyelik eşyalar, öğretmenlerin eşliğinde öğrenci ve velilerin desteğiyle satışa sunuldu. Yoğun bir talebin olduğu şenlikte müzik dinletileri, dans gösterileri ve yapılan çeşitli etkinlikler, güne  renk kattı.

En hayırlı etkinlik

İlk yıl düzenlenen Kış Şenliği etkinliğinde elde edilen gelir LÖSEV’e, ikinci yılda elde edilen gelir Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne, geçtiğimiz yıl toplanan tüm gelir ise Down Sendromu Derneği’ne bağışlanmıştı.

En hayırlı etkinlik

Özel Bilgili Kültür Okulları, bu yıl da ünlü oyuncu Alper Türedi’nin kurucusu olduğu Bir Dileğim Var Derneği’ni ağırladı. Kurumsal firmaların da yer aldığı 55 stanttan elde edilen gelirin tamamı onkoloji servislerinde tedavi gören lösemi ve kanserli çocukların eğitimi için kullanılmak üzere Bir Dileğim Var Derneği’ne bağışlandı.

En hayırlı etkinlik

Etkinlikte Bir Dileğim Var adına dernek kurucusu Alper Türedi ve dernek yönetiminin yanı sıra oyuncular Emre Kızılırmak ve Ferhat Yılmaz da 4’ncü Kış Şenliği’ne destek verenler arasındaydı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu