Güncel

Eyidoğlu geliyor

İzmit Deprem Hazırlık Eylem Planı programına deprem bilimci Prof. Dr. Haluk Eyidoğan katılacak

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, Marmara Bölgesini etkileyebilecek olası bir depreme karşı hazırlanan İzmit Deprem Hazırlık Eylem Planı’nı anlatacağı programa CHP 24. Dönem milletvekili jeofizik mühendisi deprem bilimci Prof. Dr. Haluk Eyidoğan konuşmacı olarak katılacak.
İzmit’i olası bir Marmara depremine karşı hazır hale getirmek için çalışmalarına devam eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, akademisyenler ve meslek odaları temsilcileri ile yeniden bir araya gelecek. İzmit Deprem Hazırlık Eylem Planı toplantısı Orhan Mahallesi’ndeki Dernekler Yerleşkesi’nde düzenlenecek. Programa CHP 24. Dönem milletvekili jeofizik mühendisi deprem bilimci Prof. Dr. Haluk Eyidoğan konuşmacı olarak katılacak
RAPOR PAYLAŞILACAK
1 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak toplantıda Başkan Hürriyet, 4 yıldan bu yana depreme karşı yapılan hazırlıkları ve bundan sonraki eylem planını kamuoyuna açıklayacak. Programda, bir önceki toplantıda alınan karar raporu da katılımcılara ve kamuoyuna sunulacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu