Sanat

Fuarın son konuğu MFÖ

MFÖ, 30 Ağustosta fuarda sahne alacak

Kocaeli Fuarı 52. Yaz Etkinlikleri kapsamında yaz boyunca süren konserlerin finali 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda MFÖ konseriyle yapılacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz konserleri Sekaparkta devam edecek. 2 Eylül Pazar Kibariye konseriyle başlayacak Sekapark Yaz Konserleri, 8 Eylül Cumartesi Züleyha Ortak Enbe Orkestrası ve14 Eylül Cuma Serdar Ortaç konseri ile sürecek.

Pop rock türündeki parçalarıyla kendilerine hayran kitlesi oluşturan Mazhar-Fuat-Özkan, bilinen adıyla MFÖ, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde Saat 21.00’de Kocaelili hayranlarıyla buluşacak. MFÖ; Yalnızlık Ömür Boyu, Ele Güne Karşı, Güllerin İçinden, Benim Hala Umudum Var, Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da, Sarı Laleler, Hep Yaşın 19 gibi tüm zamanlara damgasını vurmuş en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarlarıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu Kocaeli Fuarı’nda verecekleri konserle yaşatacak.

Sevilen şarkıcı Kibariye de 2 Eylül Pazar saat 20.00’da Sekapark’ ta Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz konserde sahne alacak. Sekapark’ta Kibariye ile başlayan konserler, 8 Eylül Cumartesi Züleyha Ortak Enbe Orkestrası; 14 Eylül Cuma Serdar Ortaç konseri ile sürecek.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu