Yaşam

Gebze Center’da AVM’de keyifli haziran

Gebze Center’da AVM’de keyifli haziran… Gebze Center AVM’de haziran ayı dopdolu geçecek

Gebze Center’da AVM’de keyifli haziran

Ziyaretçilerinin sadece alışveriş keyfini değil yaşamını da renklendiren Kocaeli Gebze Center AVM, yaz tatilinin başlaması şerefine organize ettiği, dört gün sürecek büyük karnaval ve lisanslı çocuk etkinlikleriyle minikleri mutlu edecek. Babalar Günü’ne özel Ali Gültiken ve Fatih Doğan ile futbol söyleşisi düzenleyen Gebze Center, Haziran ayında ayrıca İlyas Yalçıntaş konserine de ev sahipliği yapacak.

Alışveriş keyfine keyif katan Gebze Center AVM, yaz tatilinin başlamasına özel düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle yaz coşkusunu daha da artırıyor. Gebze Center AVM, unutulmaz şenlikler ile her yaştan ziyaretçiye aileleriyle vakit geçirebilecekleri eğlence vaat ediyor.

Haziran ayında yaz tatiline çıkan öğrencileri de unutmayan merkez,  Kaşık Kukla, Şeker, Saksı boyama ve çiçek dikme, Kuş kafesi boyama ve Kumlu Boyama Çocuk Atölyesi düzenleyecek.

Karnaval dört gün sürecek

Yaz tatilinin başlaması şerefine dört gün sürecek büyük karnavalda her gün farklı atölyeler; okçuluk, Xbox oyun alanları ve eğlenceli aktiviteler olacak. Sevilen çizgi dizi kahramanları Rafadan Tayfa ve Hapşuu da özel gösterileri ile çocuklarla buluşacak.

Karneni Getir Hediyeyi Kap

Karneni Getir Hediyeyi Kap Kampanyası’nda ise karnesini getiren ilk 100 öğrenci Penguen Kitap Evi’nden hediye çeki kazanacak.

Haziran ayının bir diğer önemli etkinliği Babalar Günü’ne özel Ali Gültiken ve Fatih Doğan ile futbol söyleşisi düzenleyen Gebze Center; Babalar Günü’nü sürpriz hediyeli penaltı turnuvası ile taçlandıracak.

Besteci, şarkıcı ve şarkı sözü yazarı İlyas Yalçıntaş da mini konser ve imza günü ile Haziran ayında Gebze Center AVM’nin konuğu olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı