Spor

Gençlerbirliği’nden Doğan’a ziyaret

İzmit Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Sacit Evla Artuğ ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti

Ziyaret için konuklarına teşekkür eden Başkan Doğan, “Amatör spora destek verilmesi devlete, millete destek verilmesi anlamını ifade ediyor. Amatör spor kulübü yürütmek zor bir iş ama ülkeye ve millete olan katkıyı düşününce insanlar bu işi yapabiliyor. Biz her zaman amatör spora destek olmaya çalıştık. Basketbol topu, bisiklet dağıtıyoruz. Spor sahaları yaparak gençleri kahve köşelerinden kurtarıp spor yapmalarını teşvik ediyoruz. Amatör spora malzeme desteği sağlıyoruz. Bütün bunları yaparken de hiçbir ayrım içinde olmuyoruz. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz, her zaman yanınızdayız” dedi.

İzmit Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Sacit Evla Artuğ da Doğan’a spora destekleri için teşekkür ederek, “Yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. İlk ziyareti sizlere yapmak istedik. Oldukça başarılı ve mütevazı bir kulübüz. Geçen yıl Kocaeli’nin en başarılı kulübü bizdik. 5 Türkiye Şampiyonası’nın 4’üne katılıp, İzmit’, Kocaeli’ni temsil ettik. Yaklaşık 200 sporcumuz var. Amacımız sporcularımızı, bir sporcu disiplini içerisinde, vatanımıza, milletimize hayırlı bir evlat olarak yetiştirmek. Sizlerin yanımızda olması bizim için yeterli” diye konuştu. Ziyarette Başkan Doğan’a adının yazılı olduğu forma hediye edildi.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu