Siyaset

“Gençlik Örgütlerimizin tamamı sahada olacak “

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Yönetimi İl Başkanı Emre Andız başkanlığında haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi

CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız başkanlığında haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. 6 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda konuşan Başkan Andız, yerel seçimlere yönelik Gençlik Kolları olarak hazırlıkları tamamlamak üzere olduklarını belirtti. Toplantıda 18 Ağustos’ta Nevşehir’de gerçekleşen Gençlik Kolları İl Başkanları toplantısı değerlendirildi, Minber Dergisinin son aşaması görüşüldü. CHP Gençlik Kolları İl Örgütü, göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları çalışmaların faaliyet raporunu sosyal medyadan yayınladı.

MİNBER 9 EYLÜL’DE PİYASADA

CHP İl Gençlik Kolları tarafından hazırlıklarına Nisan ayının sonlarında başlanan ancak araya erken seçimin girmesi ile bir süre askıya alınan Minber Dergisi basım aşamasına geldi. Minber, CHP’nin kuruluş yıldönümü aynı zamanda İzmir’in kurtuluş yıl dönümü olan 9 Eylül’de piyasaya sürülecek. Hazırlığının titizlikle yapıldığı, içeriği ile dolu dolu bir dergi olan Minber’in ilk sayısı CHP’li gençlerin en büyük projelerinden biri. Dergi bundan böyle her ay yayınlanacak.

“Gençlik Örgütlerimizin tamamı sahada olacak “

GENEL BAŞKANDAN ÖVGÜ

CHP İl Gençlik Kollarına bir övgü de CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz’dan geldi. 18 Ağustos’ta Nevşehir de gerçekleşen Gençlik Kolları İl başkanları toplantısında konuşan Genel Başkan Emre Yılmaz, Kocaeli Örgütünü överek hem yaptıkları çalışmalar hem de sosyal medyayı en iyi kullanan illerin başında gelen Gençlik Kolları Kocaeli Örgütüne teşekkür etti. Özellikle Gençlik Kolları Kocaeli Örgütünün Nisan ayında düzenlediği “Adalet ve Demokrasi” Sempozyumunu örnek gösterdi.

“Gençlik Örgütlerimizin tamamı sahada olacak “

YEREL SEÇİMLERE HAZIRLIKLAR TAMAM

Toplantıda konuşan İl Başkanı Emre Andız, Gençlik Kolları olarak yerel seçimlere yönelik hazırlıkları tamamlamak üzere olduklarını söyledi. Gençlik Kolları Seçim Koordinasyon Merkezinin çalışmalarını Haziran ayından itibaren sürdürmeye devam ettiğini dile getiren Andız, “Gençlik Kolları olarak yerel seçimlere yönelik hazırlıklarımız bitmek üzere. Birkaç detay dışında tüm çalışma programımız hazır. Hafta başından itibaren Gençlik örgütlerimizin tamamını sahada göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

AFRA ÖZÜM İÇİN HEDİYE

Toplantının ardından, Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu üyeleri, kısa süre önce Afra Özüm adında bir kız çocuğu doğan İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız’ı tebrik ederek, hediye takdim etti.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu