Spor

Göğsümüzü kabarttı

Kağıtsporlu Gülsen, Akdeniz Karate Şampiyonu oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un milli karatecisi Gülsen Demirtürk, Tunus’ta İstiklal Marşımızı okuttu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un milli yıldızı Gülsen Demirtürk, bu yıl Fas’ta düzenlenen ve dünyanın en prestijli karate organizasyonlarından olan Akdeniz Karate Şampiyonası’nda kürsünün zirvesine çıkarak İstiklal marşını okuttu ve ay yıldızlı bayrağı dalgalandırdı.

 KOCAELİ’DEN 4 KARATECİ KATILDI

Dünya Karate Federasyonu’nun en önem verdiği maç takvimlerinden biri olan Akdeniz Karate Şampiyonası, Tunus’un Rades kentinde yapıldı. 17 ülkeden 440 sporcunun katıldığı organizasyonda Türkiye Karate Milli Takımı adına Tatamiye Büyükşehir Kağıtspor’un milli sporcuları Ömer Abdurrahim Özer, Mert Halıcı, Gülsen Demirtürk ve Ahmet Bulut çıktı.

Göğsümüzü kabarttı

 BÜYÜK BAYANLARDA AKDENİZ ŞAMPİYONU

Akdeniz Karate Şampiyonası’na milli takım adına katılan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu milli sporcu Gülsen Demirtürk, geçtiğimiz yıllarda yine milli takım adına Olimpiyat, Dünya ve Avrupa dereceleri kazanarak Türkiye ve Kocaeli’yi  gururlandırmıştı. Bu sefer 55 kiloda Büyük Bayanlar Akdeniz Karate şampiyonu olarak önemli bir başarı daha elde etti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu