Güncel

Gölcüklü muhtarlardan yılın ilk toplantısı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve muhtarlar Ocak ayı mahalle muhtarları toplantısında bir araya geldi

Toplantıya Başkan Ellibeş’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, İSU Gölcük Şube Müdürü Mehmet Yaman ve mahalle muhtarları katıldı. Muhtarların yeni yılını kutlayan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ülkenin ve Gölcük’ün 2018 yılını değerlendirdi.

“2018 YILINDA VİZYON PROJELERİ TAMAMLADI”K

Başkan Ellibeş, “2018’i Gölcük özelinde hayırlısıyla tamamladık. Samimi gayretler, halkımızın tahammülü, senkronize çalışma sayesinde Gölcük, yaşanabilir bir ilçe olarak hayatını sürdürdü. İlçemizde çok şükür ki büyük bir sorun yok. Bunların yanında, ilçemizin birçok olanağa sahip olduğunu da biliyoruz. 2018 yılında bir çok vizyon projesini hizmete soktuk. Bunlardan bazıları Tarih Koridoru projemiz kapsamında yapımını tamamladığımız Yalı Evleri ve halkımızın doğa ile baş başa vakit geçirebileceği Eriklitepe Tabiat Parkı oldu. Kentsel dönüşüm projemiz kapsamında Yeni Sanayi sitesini tamamlayarak esnaflarımıza anahtarlarını teslim ettik.

Denizevler kentsel dönüşüm projesi sona yaklaştı. Buradaki hak sahiplerine de anahtarlarının teslimi yapıldı. Ayrıca bölge parkları ile mahallelerimizde çocukların güzel vakit geçireceği eğlence alanları oluşturduk. Gerek devlet yatırımları, gerekse de belediye yatırımları bazında elimizden geleni yapmaya gayret ettik. Projelerimizin %95’ini tamamladığımızı gördük. Biten ve hizmete giren çalışmalar da var, yapımı süren yerler de var. İnanıyoruz ki görev süremizin sonuna kadar bu çalışmalarımızın tümünü tamamlamış olacağız” dedi.

Gölcüklü muhtarlardan yılın ilk toplantısı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş muhtarların dilek, temenni ve isteklerini dinleyerek, sorunların çözümü adına gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. Ellibeş, “Gölcük Belediyesi olarak bizler her zaman mahallelerimize destek olacağız. Planlanan projeler ve isteklerin uygulanması aşamasında elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu