Yaşam

“Gönül köprüleri kuruyoruz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Güney ve Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçenin dört bir yanında devam eden projeleri incelerken, Güney ve Mimar Sinan Mahallesi’nde vatandaşlarla  bir araya geldi, esnafları ziyaret ederek kolaylıklar diledi. Esnaf ve vatandaşlardan gelen talepleri de tek tek dinleyen ve not alan Başkan Söğüt, “Artık yönetim tek taraflı bir hadise değil. Yönetimin önemli paydaşları var” dedi.

“Gönül köprüleri kuruyoruz”

“ORTAK AKILLA ÇÖZECEĞİZ”

Söğüt sözlerini şöyle sürdürdü: “Vatandaş sorunlarını iletecek, biz de üzerine istişare edip, ortak akılla bir çözüm önereceğiz. Zorlu bir altyapı çalışması dönemi geçirdik. Haliyle çalışmanın yapıldığı bölgelerde bazen müteahhit kaynaklı gecikmeler ve problemler yaşandı. Ama tüm hizmet alanlarımızla bahse konu şikayetleri çözmek ve oluşacak olumsuzlukları en aza indirmek için çalıştık.

“Gönül köprüleri kuruyoruz”

“GÜZEL VE YAŞANABİLİR KÖRFEZ”

Nitekim bu kentin insanlarının sorunlarını, yine bu kentin imkanlarıyla çözdük. Güzel ve yaşanır Körfez ancak böyle inşa edilebilir. Sorunları birebirde dinleyip yerinde çözüm üretince daha da çabuk çözüme kavuşuyor. Gönül köprümüzü kurarken, hizmet köprümüzü de genişletiyoruz”

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu