Yaşam

Gönüllerince bir gün yaşadılar

Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi üyeleri Eriklitepe’yi çok beğendi

Gölcük Engelliler Derneği ve Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in kendilerine sunduğu imkanlar ile diğer ilçelerin birkaç adım önünde. Gölcüklü Engelliler, Başkan Hasan Bat önderliğinde Eriklitepe Tabiat Parkı’na giderek, sıra dışı bir gün geçirdi.

Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve dernek üyeleri, Gölcük Belediyesi’nin sağlamış olduğu imkanlar ile, ilçemizin en önemli ve özellikle kış turizminin en önemli bölgesi olan Eriklitepe Tabiat Parkı’nı gezme ve görme fırsatı elde etti. Kar yağması ile beyaz bir örtüyle kaplanan Gölcük Belediyesi Eriklitepe Tabiat Parkı’nda gönüllerince eğlenen Engelliler Derneği üyeleri böylesine güzel bir tesisi Gölcük’e kazandırdığı için Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e teşekkürlerini sundu.

Gönüllerince bir gün yaşadılar

Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat, yaptığı açıklamada, kendilerine bu mükemmel ortamı sağlayan, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e teşekkür ederek, şu görüşlere yer verdi: “Engelliler Derneğimiz ve Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi üyeleri olarak, Gölcük Belediyemizin bize kazandırdığı muhteşem Erikli Tepe Tabiat Parkı’nda güzel bir gün geçirdik. Karların üstünde ateş yakarak, olmazsa olmaz sucuk ekmeklerimizi yedik. Bizlere İmkanlar sağlandığında hiç bir şeyin engel olmadığını bir kez daha gösterdik. Çok güzel bir tesis olmuş. Bu tesisin buraya kazandırılmasında başta Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyerek, memnuniyetini dile getirdi.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu