Eğitim

“Hayatınızda sanat hep olsun”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Sanat Merkezi’ni ziyaret etti, eğitim alan gençlerle sohbet etti

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediyesi tarafından bu yıl hizmete açılan ve 300 öğrencinin çeşitli sanat dallarında eğitim aldığı Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. İlk olarak eğitmenlerle bir araya gelen Başkan Şener Söğüt daha sonra resim, piyano, keman ve gitar eğitiminin verdiği derslikleri ziyaret etti ve burada eğitim gören gençlerle sohbet etti. Özellikle resim eğitimi alan çocuklarla sohbeti, renkli görüntüler oluşturdu.

“Hayatınızda sanat hep olsun”

SANATA İLGİNİZ HEP OLSUN”

Gitar sınıfındaki öğrencileri de ziyaret eden Başkan Söğüt, verilen eğitim hakkında bilgi alırken, gençlerin dersini de kısa bir süre izledi. Gençlerle daha sonra sohbet eden Başkan Söğüt, “Ne olursa olsun hayatınızın bir yerinde sanat mutlaka olsun. . Oldukça önemsediğimiz böylesi projeyi Körfez’imize kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

“Hayatınızda sanat hep olsun”

DAHA DA BÜYÜTECEĞİZ”

Gençlerimizin kurslara da ilgisi oldukça fazla. Şu an 350’ye yakın öğrencimiz eğitim görüyor. Bir o kadar da talep var. Sanat Merkezimizi büyüterek, sporda olduğu gibi çocuklarımızın sanata ulaşımını da kolaylaştıracağız. Gösterilen ilgi, bizler için farklı bir mutluluk kaynağı. Eğitim ve sosyalleşme, her yaşta çok önemli.” dedi. Başkan Söğüt daha sonra ailelerle de sohbet etti.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu